نمایشگاه آنلاین 
نمایشگاه عکس مَدار 
مریم خزاعی
23 اردیبهشت تا 5 خرداد


داستان عکس ها در این مجموعه مدار یا مادرنام گرفته.مفهوم مادر با بند نافش به نوزاد مداری را به جریان می اندازدکه با تولد نوزاد این مدار به ظاهر قطع میشود .و با تولد کودک بعدی دوباره همین مسیر ادامه دارد . مدار حکایت چرخه زندگی است و اینکه زن در مرکز این زایش قرار دارد و به عبارتی انتخاب شده است و رنج فراوان و البته لذت به وجود آوردن موجودی زنده از درون خودرا تجربه میکند .و این چرخه تا جهان هست و کره زمین ادامه دارد برای بقای نسل و ادامه حیات و اصرار بشر به زنده بودن و زندگی کردن توسط زن به شکل مدار ادامه خواهد داشت .
در پس این داستان چهره اسطوره ای و نمادین مادر بسیار مهم بوده و به همین دلیل سر حذف شده ، تا اشاره به ملیت مشخصی نکند در واقع این تن که صبورانه انتظار میکشد برای زایش جدید فارغ از اسم یا ملیت یا هر چیز دیگر چرخه زندگی را تداوم می بخشد و رنگها به همین دلیل گاهی خاکستری تر و گاهی رنگی ترند تا نوسان مادر را نشان دهد .

 مریم خزاعی

مدرس طراحی و نقاشی
برگزاری بیش از 52 نمایشگاه انفرادی و گروهی در داخل و خارج از کشور .
برنده دوازدهمین بی ینال بین المللی طراحی، کلیولند، انگلستان.
نمایشگاه انفرادی، یونسکو مرکزی، پاریس، فرانسه، روز جهانی زن
نمایشگاه های انفرادی و گروهی در بلژیک، سوئد، کانادا، فرانسه، انگلیس، فنلاند، نیویورک، ژاپن و ....
و نمایشگاه های انفرادی در ایران ، گالری های سبز، برگ، آریا، 7ثمر، الهه، دی، گلستان و .....
بی ینال و نمایشگا های گروهی، اکسپو، هفت نگاه، انجمن نقاشان، موزه هنرهای معاصر، خانه هنرمندان ایران، نمایشگاه صلح، زلزله بم، حمایت از کوودکان سرطانی، هیروشیما و .....

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code